London Sunday Challenge Cup

Fixtures

Cup Entry List
Club Round
AFC Hammersmith Town First 1st Round
AFC Kumazi Strikers First (bye) 1st Round
AFC Putney First 1st Round
Asianos First (bye) 1st Round
Battersea Park Rangers First 1st Round
Brotherhood First 1st Round
Continental First 1st Round
Cosmos United First 1st Round
Culvers First 1st Round
Eltham Phoenix B Team (bye) 1st Round
Esenler First (bye) 1st Round
FC Bengals First 1st Round
FC Bickley First 1st Round
FC Cortez First 1st Round
Golden Eagles First (bye) 1st Round
Hatch Lane United FC (bye) 1st Round
Hendon United Sports Club A Team 1st Round
Highgate Albion First 1st Round
Jam First (bye) 1st Round
Kenningwell United First (bye) 1st Round
Lambeth All Stars First (bye) 1st Round
Livadia First (bye) 1st Round
London St. Georges First (bye) 1st Round
Mile End First (bye) 1st Round
Mustard First 1st Round
New Salamis First (bye) 1st Round
North London Raiders A (bye) 1st Round
Northumberland Park Rangers First (bye) 1st Round
Oakwood A Team 1st Round
Olympia FC First (bye) 1st Round
Omonia (London) Open Aged (bye) 1st Round
Parklife First (bye) 1st Round
S.W. Alumni of Graveney First (bye) 1st Round
Sabanoh '97 First (bye) 1st Round
Sporting Continental first 1st Round
Stoke Newington FC First 1st Round
Trabzonspor First 1st Round
Vista First 1st Round
Walthamstow Red Star First (bye) 1st Round
Yalova First (bye) 1st Round
Yeni Bogazici Dogan Spor First (bye) 1st Round
1st Round
1. 08/10/17  00:00 FC Cortez First VS Mustard First
[+]
2. 08/10/17  00:00 Cosmos United First VS Sporting Continental first
[+]
3. 08/10/17  00:00 FC Bengals First VS Trabzonspor First
[+]
4. 08/10/17  00:00 AFC Hammersmith Town First VS Vista First
[+]
5. 08/10/17  00:00 Oakwood A Team VS Hendon United Sports Club A Team
[+]
6. 08/10/17  00:00 Continental First VS Highgate Albion First
[+]
7. 08/10/17  00:00 FC Bickley First VS Stoke Newington FC First
[+]
8. 08/10/17  00:00 AFC Putney First VS Battersea Park Rangers First
[+]
9. 08/10/17  00:00 Brotherhood First VS Culvers First
[+]
2nd Round
10. 05/11/17  00:00 FC Cortez First VS Sabanoh '97 First
[+]
11. 05/11/17  00:00 Sporting Continental first VS Jam First
[+]
12. 05/11/17  00:00 Olympia FC First VS London St. Georges First
[+]
13. 05/11/17  00:00 FC Bengals First VS Lambeth All Stars First
[+]
14. 05/11/17  00:00 AFC Kumazi Strikers First VS Mile End First
[+]
15. 05/11/17  00:00 Parklife First VS Eltham Phoenix B Team
[+]
16. 05/11/17  00:00 Yeni Bogazici Dogan Spor First VS S.W. Alumni of Graveney First
[+]
17. 05/11/17  00:00 Hatch Lane United FC VS Yalova First
[+]
18. 05/11/17  00:00 North London Raiders A VS New Salamis First
[+]
19. 05/11/17  00:00 Northumberland Park Rangers First VS Kenningwell United First
[+]
20. 05/11/17  00:00 Livadia First VS Walthamstow Red Star First
[+]
21. 05/11/17  00:00 Asianos First VS Omonia (London) Open Aged
[+]
22. 05/11/17  00:00 Esenler First VS Golden Eagles First
[+]
23. 05/11/17  00:00 Vista First VS Oakwood A Team
[+]
24. 05/11/17  00:00 Continental First VS FC Bickley First
[+]
25. 05/11/17  00:00 AFC Putney First VS Culvers First
[+]
3rd Round
26. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 10 VS Winner of Tie 11
[+]
27. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 12 VS Winner of Tie 13
[+]
28. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 14 VS Winner of Tie 15
[+]
29. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 16 VS Winner of Tie 17
[+]
30. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 18 VS Winner of Tie 19
[+]
31. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 20 VS Winner of Tie 21
[+]
32. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 22 VS Winner of Tie 23
[+]
33. 10/12/17  00:00 Winner of Tie 24 VS Winner of Tie 25
[+]
Quarter-Final
34. 14/01/18  00:00 Winner of Tie 26 VS Winner of Tie 27
[+]
35. 14/01/18  00:00 Winner of Tie 28 VS Winner of Tie 29
[+]
36. 14/01/18  00:00 Winner of Tie 30 VS Winner of Tie 31
[+]
37. 14/01/18  00:00 Winner of Tie 32 VS Winner of Tie 33
[+]
Semi-Final
38. 11/02/18  00:00 Winner of Tie 34 VS Winner of Tie 35
[+]
39. 11/02/18  00:00 Winner of Tie 36 VS Winner of Tie 37
[+]
Final
40. TBC   Winner of Tie 38 VS Winner of Tie 39
[+]
Have your Say